
Дитячий велосипед з швидкостями Hammer Smart H2021 20 дюйм, Велосипед з додатковими колесами IV-37
5 575 ₴
- Немає в наявності
- Код: 91h1p611v
+380 (63) 792-53-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
👉 Дитячий велосипед з швидкостями Hammer Smart H2021 20 дюйм, Велосипед з додатковими колесами IV-37
🛠️ Велосипед дитячий двоколісний – має високоміцну сталеву раму, що дозволяє йому витримувати великі навантаження та гарантує довгий термін служби, велосипед відрізняється комфортом та практичністю, висоту його керма та сидіння можна регулювати з урахуванням зростання дитини.
🛠️ Велосипед дитячий має просте управління для тих. хто тільки навчається їзду в комплекті є коліщатка страхування. Дитячий велосипед – це якісний, стильний, надійний та зручний велосипед, який зможе стати чудовим подарунком для дитини, дана модель має повну комплектацію, є дзвінок, дзеркало, передній кошик, пляшка та крила.
👉 Характеристики дитячого велосипеда
- 🔹 Педалі: пластмаса
- 🔹 На кермі є дзвінок
- 🔹 Купальні накладки: прогумовані грипси
- 🔹 Колеса 20 дюймів
- 🔹 Рама із високоміцної сталі
- 🔹 Допоміжні бічні колеса
- 🔹 Крила переднє та заднє
- 🔹 Сидіння: шкірозамінник покращеного типу



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hammer |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 14 кг |
| Вікова група | Від 6 до 9 років |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Задні гальма | Ободний механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Дитячий двоколісний велосипед із додатковими коліщатками Hammer Smart H2021 20 дюйм IV-37 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 575 ₴



