
Фрейзер машинка DM-211 на 65 Вт - 45000 об, Фрезер для манікюру для початківців Фризер манікюру TH-61
1 080 ₴
- Готово до відправки
- Код: l1a9d116a
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


📣 Фрейзер машинка DM-211 на 65 Вт - 45000 об, Фрезер для манікюру для початківців Фризер манікюру TH-61
💡 Апарат для манікюру та педикюру (фрезер) DM-211 для професійного використання, ідеально підійде для апаратного манікюру, педикюру та верхньої корекції штучних нігтів (гель та акрил). У процедурі педикюру апарат можна використовувати тільки з легкими невеликими насадками і нечасто. Дана модель має дуже компактні параметри, панель управління розташовується на блоці, ергономічна ручка та nbsp; плавне регулювання обертів від дуже низьких до високих – 45000 об/хв. Зміна напрямку обертання фрези – Реверс. Апарат для манікюру відрізняється низьким рівнем шуму та відсутністю вібрацій. Дриль має потужний двигун, який не перегрівається. Вбудований запобіжник захищає від перевантажень. У комплект входить педаль ножна, завдяки якій ваша робота буде більш комфортною. Апарат має зручну підставку під ручку. Апарат для манікюру DM-211 це – надійність та тривалий термін експлуатації.
💡 Підійде як для домашнього, так і для професійного використання.
💡 Характеристики:
- • Реверс: є
- • Вага в упаковці: 1200 гр
- • Вага: блок 780 гр, ручка 150 гр
- • Працює від мережі: 220-240 В, 50 Гц.
- • Потужність: 65вт
- • Габарити: блок-155*85*95 мм, ручка – 135 мм
- • Отвір під ручку: є
- • Запобіжник від перегріву: є
- • Габарити упаковки: 24,5*20*10 см
- • Швидкість обертання: 45000 оборотів/хв
- • Тип затиску: цанговий затискач фрези
- • Застосування: манікюр, педикюр, корекція
- • Педаль управління: є


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.1 кг |
| Вид апарату | Манікюрний |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Кількість насадок | 5 шт. |
| Максимальна швидкість обертання | 45000 об/хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 65 Вт |
| Особливості | Реверс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Електрична фреза для манікюру, Професійний фрезер для манікюру, Фрейзер машинка TH-61 |
- Ціна: 1 080 ₴









