
Практична машинка для стрижки волосся GEMEI GM-725, Чоловічий набір для стрижки волосся бездротовий ZP-40
363 ₴
- Немає в наявності
- Код: c21qqw959
+380 (63) 792-53-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


👉 Практична машинка для стрижки волосся GEMEI GM-725, Чоловічий набір для стрижки волосся бездротовий ZP-40
🛠️ Машинка для стрижки GEMEI GM-725зробить ідеальними контури бороди та вусів. Також його можна використовувати для видалення зайвої рослинності на тілі як бодігрумер.
🛠️ Регульована насадка для встановлення довжини має 3 режими – від 3 мм до 6 мм.
🛠️ Знімний акумулятор дозволить машинці працювати автономно протягом 40 хвилин. Заряджається від мережі 220В протягом 8 годин. Також пристрій може працювати від мережі.
🛠️ Ергономічний, легкий та компактний дизайн дозволяє легко володіти інструментом навіть новачкові.
🛠️ Основні переваги:
- ➕ Ріжучі леза, сплав титану з високою точністю
- ➕ Ергономічний, легкий та компактний
🛠️ Характеристики:
- ➕ Регулювання довжини: змінні насадки
- ➕ Кількість установок довжини: 4
- ➕ Вигляд: машинка для стрижки
- ➕ Джерело живлення: мережа / акумулятор
- ➕ Частота: 50/60 Гц
- ➕ Насадки: нож для стрижки, насадка для регулювання довжини
- ➕ Колір: білий з чорним
- ➕ Потужність: 3 Вт
- ➕ Кількість насадок у комплекті: 2
- ➕ Кількість режимів регулювання довжини: 3 (3-6 мм)
- ➕ Спосіб чищення: сухий
- ➕ Довжина стрижки: до 6 мм
- ➕ Час роботи: 40 хв
- ➕ Матеріал лез: титан
- ➕ Матеріал корпусу: пластик
- ➕ Час заряджання: 8 год
🛠️ Додаткові характеристики:
- ➕ Індикація заряду акумулятора
🛠️ Комплектація:
- ➕ Адаптер AC/DC
- ➕ Інструкція
- ➕ Тример
- ➕ Підставка для заряджання
- ➕ Щітка для очищення
- ➕ Коробка
- ➕ Універсальний гребінь
- ➕ Олія для догляду


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 6 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товар | Машинка для стриження волосся з професійними ножами GEMEI, Машинка для стриження волосся без шуму ZP-40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 363 ₴









