
Машина для стрижки в домашніх умовах, Сімейна машинка для стрижки волосся Електромашинка GZ-35
648 ₴
- Готово до відправки
- Код: 831nj3w2
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔧 Машина для стрижки в домашніх умовах, Сімейна машинка для стрижки волосся Електромашинка GZ-35
🔹 Машинка для стрижки волосся V-949 — це професійне обладнання, яке забезпечить ідеальний результат стрижки в домашніх умовах. Ця машинка відрізняється відмінною якістю та надійністю, забезпечуючи комфортне та ефективне використання. Завдяки зручному дизайну та високій продуктивності, ви зможете легко створювати різноманітні зачіски та доглядати за своїм волоссям самостійно. Вона оснащена гострими лезами з високоякісної сталі, які забезпечують чіткий та рівний результат стрижки без подразнення шкіри. Машинка V-949 ідеально підходить як для використання вдома, так і професійних салонах краси. Насолоджуйтесь комфортом та професійною якістю догляду за волоссям з машинкою для стрижки волосся V-949.
- ➕ Тип леза: лезо з нержавіючої сталі
- ➕ Світлодіодний цифровий дисплей
- ➕ Напруга: 100-240 В, 50/60 Гц
- ➕ Час використання: 180 хвилин
- ➕ Метод заряджання: заряджання через USB
- ➕ Рівень водонепроникності: IPX6
- ➕ Потужність: 5 Вт
- ➕ Метод очищення: повне миття корпусу
- ➕ Леза з нержавіючої сталі з відмінною продуктивністю різання, проста в експлуатації
- ➕ Час заряджання: 1,5 години
🔹 Комплектація:
- ➕ Машинка для стрижки
- ➕ Розрахунок
- ➕ Щітка для чищення
- ➕ Кабель живлення
- ➕ Олія
- ➕ Насадка + насадка для вух та носа


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна довжина підстригання | 4 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час автономної роботи, хв | 300 |
| Час заряджання акумулятора, хв | 150 |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Кількість насадок у комплекті | 5 |
| Кількість параметрів довжини стриження | 4 |
| Насадки | 1; 2; 3 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Стать | Жіночі; Чоловічі |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товар | Тример із насадками різної довжини, Професійна машинка для стриження голови, Електромашинка для волосся GZ-35 |
| Колір | Синій |
- Ціна: 648 ₴









