
Автономний обігрівач для квартири, Настільні тепловентилятори побутові, Кімнатний обігрівач для будинку CB-16
879 ₴
- Немає в наявності
- Код: y3p5873k
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

👉 Автономний обігрівач для квартири, Настільні тепловентилятори побутові, Кімнатний обігрівач для будинку CB-16
✨ Тепловентилятор-дуйка DOMOTEC MS-5905 Ceramic – електроприлад, який обігріває приміщення за рахунок інтенсивного безперервного пропускання великого об’єму повітря через нагрівальний елемент за допомогою вбудованого вентилятора. Його використання зручне та вигідне у приміщеннях, де не потрібна постійна підтримка комфортних температур, але й потрібне швидке досягнення температур при обігріві.
✨ Спеціальний поворотний механізм та керамічний нагрівальний елемент дозволяють енергоефективно розподіляти тепло по всій площі обігріву. Потужність –750/1500 Вт.
✨ Три режими швидкості дозволяють регулювати інтенсивність роботи, а поворотні механічні перемикачі допоможуть вибрати режим роботи: обігрів або вентиляція.
✨ Компактні розміри вентилятора та зручна ручка для перенесення дозволяють помістити прилад як на підлозі, так і на предметах меблів.
✨ Характеристики:
- • Тип встановлення: підлоговий;
- • Колір корпусу: сірий;
- • Світловий індикатор роботи: так;
- • Матеріал корпусу: пластик;
- • Тип управління: механічне;
- • Споживана потужність: 1500 Вт;
- • Кількість режимів роботи: 3.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.82 г |
| Товар | Нагрівач для приміщень до 25 кв, Дуйко для тепла Портативний вентилятор нагрівання CB-16 |
- Ціна: 879 ₴









