
Штативи для фото зйомки, Штатив вертикального знімання, Штатив для софтбокса блогера PA-21
303 ₴
- Немає в наявності
- Код: del7j448z9
+380 (63) 792-53-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
📰 Штативи для фото зйомки, Штатив вертикального знімання, Штатив для софтбокса блогера PA-21
👉 Трипод триногу штатив DK-3888 з пультом Bluetooth та тримачем для телефону дозволить вам отримати знімки та відеоролики найвищої якості. Завдяки мікроліфту ви зможете налаштувати потрібну вам висоту. Ніжки оснащені спеціальними гумовими накладками із металевими шипами. Завдяки їм забезпечується максимальна стійкість на слизьких поверхнях.
👉 В якості матеріалу для штатива виступає міцний та легкий сплав. У комплект поставки входить бездротовий пульт дистанційного керування. Він підключається через канал Bluetooth. Радіус дії пульта 10 метрів. Це дозволить вам зробити групове фото, або зняти відео без будь-якої допомоги.
👉 Характеристики DK-3888:
- ➕ Матеріал: алюміній
- ➕ Максимальне навантаження на штатив: 1 кг.
- ➕ Кут повороту по горизонталі: 360 градусів.
- ➕ Кут повороту по вертикалі: 90 градусів.
- ➕ Кількість секцій: 4 шт.
- ➕ Кріпильний гвинт: 1/4″
- ➕ Тип: Штатив-трипод
👉 Особливості та функції:
- ➕ Секції фіксуються кліповими замками, середня розтяжка забезпечує додаткову стійкість.
- ➕ Виготовлений з легкого та міцного сплаву алюмінію.
- ➕ Може працювати через Bluetooth.
- ➕ Штатив дуже компактний у складеному вигляді завдяки ногам із 4 секцій.
- ➕ Обладнаний міхуровим рівнем та пластиковою рукояткою для зручного панорамування.
👉 Габарити та вага
- ➕ Максимальний діаметр трубки: 16,8 мм.
- ➕ Довжина у складеному вигляді: 34,5 см.
- ➕ Робоча висота: 34,5 – 102 см.
- ➕ Вага: 420 гр.
👉 Комплектація
- ➕ Кріплення для смартфонів
- ➕ Штатив
- ➕ Упаковка
- ➕ Скоба
- ➕ Пульт ДК




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.365 кг |
| Довжина у складеному стані | 360 мм |
| Кількість секцій | 4 |
| Максимальна висота штатива | 1020 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Вбудований рівень |
| Стан | Новий |
| Тип головки | 3D |
| Колір | Сірий |
| Тип | Трипод |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Штатив, тримач для мобільного телефона, чохол, паковання |
| Максимальна висота знімання | 102 см |
| Мінімальна висота знімання | 35 см |
| Технічний стан | справне |
| Товар | Штатив для знімання з телефона Tripod DK-3888, Штатив тринога трипод для телефона добрий PA-21 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 303 ₴









