
Потужний безмішковий пилосос з контейнером для пилу Rainberg RB-653 2500Вт, Звичайний пилосос для дому UV-76
3 184 ₴
- Готово до відправки
- Код: j157z3xvb6
+380 (63) 792-53-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💎 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📌 Потужний безмішковий пилосос з контейнером для пилу Rainberg RB-653 2500Вт, Звичайний пилосос для дому UV-76
💎 Пилосос Rainberg RB-653 контейнерного типу без мішка для збирання пилу.
💎 Особливості:
- ⭐ Горизонтальна та вертикальна можливість зберігання.
- ⭐ Можливість регулювання швидкості на корпусі, контроль потужності всмоктування на ручці.
- ⭐ Зручна телескопічна труба, необхідні насадки, кнопка змотування шнура.
- ⭐ Завдяки потужності двигуна 2500W та потужності всмоктування 350-570 Ватт, прибирання стане простіше та набагато швидше.
- ⭐ Стильний дизайн поєднується з компактними розмірами та легкою вагою 5 кг, спрощуючи прибирання та заощаджуючи місце.
- ⭐ Має 4 фільтри очищення повітря, що запобігає попаданню пилу назад у приміщення.
💎 Характеристики:
- ⭐ Шнур живлення довжиною 3.2 метри;
- ⭐ Горизонтальна та вертикальна можливість зберігання;
- ⭐ Мийний пластиковий фільтр;
- ⭐ Розміри 38х29х25.5 см.
- ⭐ Пилозбірник ємністю 3.5 літра;
- ⭐ Джерело живлення 220-240В 50-60 Гц 2500Вт;
- ⭐ Має контроль швидкості;
- ⭐ Контроль потужності всмоктування на ручці шланга;
💎 Комплектація:
- ⭐ пластиковий пензель
- ⭐ Гнучкий шланг
- ⭐ Заводська упаковка
- ⭐ Пилосос контейнерний Rainberg RB-653
- ⭐ Телескопічна металева трубка


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 700 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 3.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Пилосос без мішка циклонний колбовий Rainberg RB-653 2500 Вт, ефективний пилосос для дому UV-76 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 184 ₴









