
Професійна акумуляторна пила по дереву, Акумуляторна ланцюгова пила для ділянки ланцюгова ручна IK-69
1 118 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4361ngpj1
+380 (63) 792-53-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
👉 Професійна акумуляторна пила по дереву, Акумуляторна ланцюгова пила для ділянки ланцюгова ручна IK-69
📌 Акумуляторна ланцюгова міні-пила KRAFFTEC Model:8″ використовується для розпилювання невеликих дощок, обрізки дерев’яних гілок, чагарника, ефективно вирішує завдання в столярній роботі. Мала вага і компактні розміри забезпечують комфортну акуратну роботу навіть у важкодоступних місцях.
📌 Особливості:
- ✅ Міцний корпус
- ✅ Низький рівень шуму
- ✅ Захистний кожух
- ✅ Мала вага та невеликі розміри
📌 Характеристика:
- ✅ Швидкість ланцюга: 5,8 м/сек
- ✅ Довжина шини: 150 мм.
- ✅ Ємність АКБ: 2000 мАч
- ✅ Напруга АКБ: 24 В
📌 Комплектація:
- ✅ Дві батареї
- ✅ Ключ для монтажу шини та ланцюга
- ✅ Посібник користувача
- ✅ Зарядний пристрій
- ✅ Пластиковий кейс
- ✅ Акумуляторна міні пила
📌 Характеристики
📌 Характеристики електродвигуна, акумулятора
- ✅ Тип акумулятора: Li-Ion
- ✅ Ємність акумулятора: 2 Ач
- ✅ Час заряду акумулятора: 60 хв
- ✅ Напруга акумулятор: 24 В
📌 Основні
- ✅ Швидкість обертання ланцюга: 5,8 м/сек
- ✅ Крок ланцюга: 1/4″
- ✅ Країна виробник: Польща
- ✅ Живлення: Акумулятор
- ✅ Вага: 2,8 кг
- ✅ Довжина шини: 150 мм
- ✅ Розташування двигуна: Поздовжнє
- ✅ Виробник: KRAFFTEC Model:6″
📌 Додаткові функції
- ✅ Додатковий акумулятор: Так
- ✅ Блокування кнопки включення: Так
📌 Акумуляторна ланцюгова міні пила KRAFFTEC Model:6

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krafftec |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шини | 200 мм |
| Швидкість обертання ланцюга | 8 м/сек |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання акумулятора | 60 |
| Довжина пропилу, (мм) | 200 |
| Кількість обертів | 4600 об/хв |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Мастило ланцюга | Ручна |
| Товар | Акумуляторна ланцюгова пила із захистом, Мініпила для різання, чіпна пила для заготування дров IK-69 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 118 ₴
