
Тример для волосся портативний VGR Hair Clipper V-653 Voyager, Машинка для стрижки посіченого волосся TR-66
1 544 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6bp8k29h8
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


💥 Тример для волосся портативний VGR Hair Clipper V-653 Voyager, Машинка для стрижки посіченого волосся TR-66
📌 З машинкою VGR V-653 можна з легкістю працювати технікою фейдів і створювати плавні і чисті переходи без сходинок. Самі леза створені за новими технологіями, завдяки чому машина має чудову продуктивність зрізання волосся. Ножовий блок встановлений на спеціальний механізм регулювання довжини зрізу волосся на 5 положень: 0,8 мм, 1,4 мм, 1,6 мм, 1,8 мм, 2 мм, що однозначно допоможе з плавними переходами, а також дозволить збільшити кількість довжин для зрізу волосся без збільшення кількості насадок. Дасть можливість зберегти максимальну точність у роботі та в будь-який момент перейти до ділянки волосся, яке вже обробили машинкою.
📌 Модель працює від вбудованого літієвого акумулятора ємністю 2500 мАг. На одному заряді працює до 100 хвилин повністю автономно. Повна зарядка займає приблизно 3:00. Літій-іонний акумулятор можна заряджати будь-якої миті, незалежно від залишкового рівня заряду, хоч після кожної стрижки.
📌 Машинка комплектується підставкою для швидкої та зручної зарядки. Має ідеально збалансований модульний ергономічний дизайн.
📌 Характеристики:
- ➕ Ємність акумулятора: 2500 мАч
- ➕ Низький рівень шуму від потужного двигуна
- ➕ Максимальна висота зрізу: 2 мм
- ➕ Швидкість двигуна: 9000 об/хв
- ➕ Тип живлення: акумулятор/мережа (комбіноване)
- ➕ Колір: Чорний
- ➕ Тип акумулятора: Li-ion без ефекту хімічної пам’яті
- ➕ Час роботи: 100 хвилин
- ➕ Регулювання довжини зрізу волосся на 5 положень: 0.8 мм, 1.4 мм, 1.6 мм, 1.8 мм, 2 мм
- ➕ Матеріал ножів: Чорно-діамантовий вуглець DLC
- ➕ Потужність: 5V
- ➕ Ширина ножового блоку: 45 мм
- ➕ Вага: всього 327 грам
- ➕ Час повного заряду:3 години
- ➕ Мотор: Магнітний з мікрочіпом
- ➕ Мінімальна висота зрізу: 0,8 мм
- ➕ LED-індикатор стану акумулятора
📌 Комплектація:
- ➕ Змінні насадки – 4 шт. (3 мм, 6 мм, 9 мм, 12 мм)
- ➕ Масло для змащування
- ➕ Зарядна підставка
- ➕ Щітка для очищення ножів від волосся
- ➕ Захисна кришка для ножів
- ➕ Мережний шнур USB із зарядним блоком
- ➕ Машинка


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 5 |
| Максимальна довжина підстригання | 4 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Машинка для стриження волосся з універсальним живленням VGR, Машинка для стриження волосся електрична TR-66 |
- Ціна: 1 544 ₴









