
Тример з регульованою довжиною, Машинки для стрижки професійні машини, Електромашинка для волосся QU-27
455 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9m8414ra
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


📝 Тример з регульованою довжиною, Машинки для стрижки професійні машини, Електромашинка для волосся QU-27
💡 Машинка для стрижки волосся VGR V-121 – подарує Вам великий досвід та заощадить Ваші гроші на похід у перукарню. Машинка корисна як удома, так і для професійного використання в салонах та барбершопах!
💡 Набір для стрижки волосся VGR є універсальною машинкою для стрижки з 8 насадками. Леза з нержавіючої сталі. У комплекті 8 насадок 3/6/9/9/12/16/20мм.
💡 Відмінний набір на всі випадки життя, замість кількох приладів Вам достатньо мати один такий. Голить чітко і чисто. Підійде для стрижки бороди, окантування, шліфування стрижки, а також відмінна альтернатива для делікатних місць. Тим часом машинка підійде і для стрижки дітей завдяки тихій роботі двигуна. Цей новий професійний набір для стрижки волосся надасть Вам та вашій родині відмінну стрижку.
💡 Переваги:
- • Лезо з високоякісної нержавіючої сталі;
- • Обладнаний додатковим гачком для зручності зберігання;
- • Професійна машинка для стрижки;
- • Надається з 8 різними розмірами обмежувальних гребенів для задоволення ваших вимог до різної довжини волосся
- • Класичний стильний дизайн;
💡 Характеристики:
- • Модель: V-121
- • Матеріал: пластик;
- • Довжина шнура: 2 м;
- • Матеріал/покриття лез: Кераміка
- • Габарити: 22.8 х 16 х 7 см;
- • Тип: Машинка для стрижки
- • Бренд: VGR
- • Вхідна потужність: 100-240 В;
- • Потужність: 10 В;
- • Вага: 430 р.
💡 Комплектація:
- • Заводська упаковка.
- • Інструкція
- • Щітка для чищення
- • Машинка для стрижки волосся VGR V-121
- • гребінець
- • 8 насадок
- • Ножиці


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 8 |
| Максимальна довжина підстригання | 20 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Товар | Універсальний тример для чоловіків, Професійна машинка для гоління голови Тример скронь QU-27 |
- Ціна: 455 ₴









