
Бездротова електробритва, Тример для боро 085, Машинка для стрижки vgr 085 Машинка стрижки vgr ZO-76
661 ₴
- Немає в наявності
- Код: 57z83i7
+380 (63) 792-53-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
📝 Бездротова електробритва, Тример для боро 085, Машинка для стрижки vgr 085 Машинка стрижки vgr ZO-76
⚡ Модель відрізняється міцним алюмінієвим корпусом, стійким до впливу вібрації, низьким рівнем шуму, стильним вінтажним дизайном та гравіюваннями, плавним ходом гострих лез, зручністю та тривалим терміном експлуатації. Тример VGR-091 відмінно підходить не тільки для дизайнерської стрижки волосся, а також прекрасна машинка для бороди та вусів. Завдяки гострому лезу використання даної машинки безпечне безпечне та не ушкоджує шкіру. У процесі роботи не створює шуму. Постачається у приємній подарунковій упаковці.
⚡ Особливості:
- 🔸 Цифровий світлодіодний дисплей для відсоткового відображення стану акумулятора
- 🔸 Повна зарядка за 2 години
- 🔸 3 насадки, що часто використовуються (1/3/6 мм) для точної стрижки, обрізки та гоління
- 🔸 Професійні високовуглецеві ножі відрізняються своєю твердістю і довговічністю, що дозволяє машинці справлятися з найгустішим і жорстким волоссям
- 🔸 Литієвий акумулятор 800 mAh забезпечує до 180 хвилин роботи
- 🔸 Комбіноване живлення від мережі та вбудованого акумулятора
- 🔸 Могутній роторний двигун, низький рівень шуму
⚡ Характеристики:
- 🔸 Час заряджання: 2 години
- 🔸 Кількість насадок: 3 шт (1 мм, 3 мм, 6 мм)
- 🔸 Час роботи від повного заряду: 3 години (180 хв)
- 🔸 Матеріал корпусу: алюміній
- 🔸 Потужність: 5 Вт
- 🔸 Мінімальна довжина стрижки: 0.8 мм
- 🔸 Електроживлення: 100-240 В 50/60 Гц, акумулятор Li-Ion 800 mAh
- 🔸 Бренд: VGR
- 🔸 Максимальна довжина стрижки: 4 мм
- 🔸 Матеріал леза: кераміка, титан
⚡ Комплектація
- 🔸 Олія мастильна для тримера
- 🔸 Інструкція
- 🔸 Насадки – 3 шт.
- 🔸 Машинка для стрижки бороди та волосся
- 🔸 USD кабель




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 6 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Електрична машинка для стриження VGR V-091, Підстригальна машинка Окантова ZO-76 |
| Колір корпусу | Золотистий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 661 ₴









