
Відмінна машинка для стрижки волосся VGR V-071, Бездротова машинка для стрижки волосся GQ-40
455 ₴
- Немає в наявності
- Код: 15x7sx85
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🔝 Відмінна машинка для стрижки волосся VGR V-071, Бездротова машинка для стрижки волосся GQ-40
✨ Машинка для стрижки волосся VGR V-071 триммер для бороди та вусів – виконана в стильному, елегантному дизайні з високоякісних матеріалів. Машинка для стрижки волосся дуже проста у використанні, в комплекті є всі необхідні насадки для ідеальної стрижки.
✨ Професійна машинка для стрижки волосся VGR V-071 відрізняється своєю легкістю і компактністю, практично не відчувається в руці. Працює від акумулятора, що дозволяє комфортно переміщатися під час роботи, не сковуючи та не обмежуючи рухи. Заряджається дуже швидко і зарядки вистачає приблизно на дві години роботи, що дуже зручно для роботи майстра-перукаря, коли потрібно прийняти багато людей.
✨ Корпус виготовлений з металу та пластику. Родзинка такої моделі – це її безшумність.
✨ Швидкознімний ножовий блок виготовлений із нержавіючої сталі гарантує тривалий термін служби виробу. Ви з легкістю зможете очистити чи замінити ніж за потреби. Високоякісна сталь дозволяє виконувати точні роботи максимально близько до шкіри.
✨ У комплектації щіточка для чищення та спеціальна олія для ножів. Рекомендується періодично змащувати леза для якісної роботи машини. Після нанесення масла необхідно, щоб машинка попрацювала кілька секунд для рівномірного розподілу мастила по поверхні. Багатофункціональна портативна акумуляторна бритва машинка триммер VGR V-071 для обличчя та тіла з індивідуальною системою дії. VGR V-071 відмінно справляється зі стрижками будь-якої складності, дозволяє змоделювати форму бороди та вусів. Широкий перелік насадок закриє потреби навіть найвибагливішого користувача і дозволить заощадити кошти, позбавляючи необхідності походу в барбершоп.
✨ Особливості:
- • Можливість заряджання від стандартної розетки, а також від USB роз’єму.
- • Підійде для стрижки бороди, окантування, шліфування стрижки, також відмінна альтернатива для делікатних місць.
- • Двигун із високою швидкістю обертання
- • Акумуляторний тип.
- • Вимикач натискного типу для простоти експлуатації
- • Бреє стриже чітко та чисто.
- • Т-подібне лезо з високоякісної нержавіючої сталі.
- • Зелений індикатор заряджання
✨ Характеристики:
- • Рівень водонепроникності: IPX 5
- • Кілька режимів регулювання межі
- • Матеріал головки інструменту: високоміцний сплав
- • Розмір: 15 х 4,5 х 3,5 см
- • Модель: V-071
- • Виробник: VGR
- • Нековзне покриття
- • Режим живлення: Акумулятор, що перезаряджається
- • Час заряджання: 1,5 год
- • Потужність: 10 Вт (висока потужність)
- • Матеріал корпусу: АБС-пластик + Сталь (метал)
- • Час використання: 120 хв
- • Метод очищення: миючий
- • Напруга: 100-240 В ~ 50/60 Гц
✨ Комплектація:
- • USB кабель
- • Щітка для чищення
- • Олія
- • Знімні насадки 1,2,3 мм.
- • Машинка для стрижки волосся VGR V-071
✨ Характеристики
- • Країна виробник -Китай
- • ширина ножа -35мм
- • Колір Сталевий
- • Вага-0.1кг
- • Призначення-для стрижки голови | для бороди та вусів
- • Тип встановлення довжини -Знімні насадки
- • Потужність-10 Вт
- • Габарити (ВхШхГ) – 15 х 4.5 х 3.5
- • Гарантія-6 місяців
- • Тип двигуна -Роторний
- • Додаткові характеристики-Робота від акумулятора до 120 хвилин (від одного заряду акумулятора)
- • Вигляд-машинка для стрижки | набір для стрижки триммер для вусів та бороди
- • Час заряджання акумулятора-90 хв
- • Особливості-Низький рівень шуму; Безпечна стрижка; Знімний ніж
- • Матеріал лез-Сталь
- • Установки довжини стрижки-0.8, 1, 2, 3
- • Функціональні особливості – індикатор заряджання
- • Тип управління-Повзункове
- • Комплектація – Машинка для стрижки волосся VGR V-055; Знімні насадки 1,2,6 мм; Масло; USB кабель; Щіточка для чищення
- • Сфера використання -Побутова
- • Країна реєстрації бренду-Китай
- • Час автономної роботи-120 хв
- • Акумулятор живлення


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 3 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Машинка для стриження волосся без шуму VGR V-071, Професійний бездротовий тример GQ-40 |
| Колір корпусу | Сріблястий |
- Ціна: 455 ₴









