
Педикюрні апарати DM-11-1, Апарати для зняття гель-лаку Фрезер для манікюру початківців JS-49
879 ₴
- Немає в наявності
- Код: jir326dj652
+380 (63) 792-53-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
📌 Педикюрні апарати DM-11-1, Апарати для зняття гель-лаку Фрезер для манікюру початківців JS-49
✨ Фрезер для манікюру Nail Drill ZS-601 PRO Чорний – ідеально підходить для апаратного манікюру та педикюру, в салоні та вдома.
✨ Має високу потужність 45 Ватт та швидкість від 5 до 35 тисяч об/хв. Приємна особливість цієї моделі: працює тихо, без вібрації.
✨ Ручка має систему охолодження, що дозволяє працювати тривалий час із комфортом.
✨ Має функцію реверсу. Блок виконаний у чорному кольорі, на фронтальній панелі розташовується ручка керування швидкістю, перемикання реверсу та кнопка вкл/викл.
✨ Nail Drill ZS-601 PRO має запобіжник від перевантажень.
✨ Напруга: 220-240В, 50Гц
✨ До комплекту входить:
- 🔸 набір з 6 фрез;
- 🔸 блок живлення;
- 🔸 Підставка для ручки;
- 🔸 Зручна ручка-мікродвигун з охолодженням;
✨ Коротка інструкція щодо використання даної моделі Фрезера:
- 🔸 Вставляємо фрезу (насадку) в ручку-мікромотор, без неї не вмикаємо.
- 🔸 Підключаємо ручку до блока живлення.
- 🔸 При необхідності підключаємо педаль для роботи в ножному режимі.
- 🔸 Важливий момент: перемикання в реверс, здійснюємо у вимкненому стані.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JS |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.59 кг |
| Вид апарату | Манікюрний |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Кількість насадок | 6 шт. |
| Максимальна швидкість обертання | 35000 об/хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 45 Вт |
| Особливості | Реверс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Фреза машинка для нігтів DM-11-1, Фрезер манікюрний педикюрний для нігтів Електропилку JS-49 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 879 ₴









