
Машинка для стрижки акумуляторна з керамічними ножами MAGIO MG-186, Машинка для стрижки волосся домашня KO-40
1 183 ₴
- Готово до відправки
- Код: k69f1b52
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🏆 Машинка для стрижки акумуляторна з керамічними ножами MAGIO MG-186, Машинка для стрижки волосся домашня KO-40
✨ Машинка для стрижки волосся MG-186 дозволяє не тільки економити час, уникаючи черг та візитів до перукаря, а й у будь-який момент коригувати зачіску. Такий аксесуар буде просто незамінним для тих, хто хоче виглядати бездоганно. Він має стильний дизайн та зручний у використанні. Потужний, але тихий двигун працює ефективно і без вібрацій. Леза з алмазоподібним вуглецевим покриттям дозволяють машинці добре виконувати свою роботу. Покриття з алмазоподібного вуглецю зменшує тертя, забезпечує високу зносостійкість та стійкість до стирання.
✨ Ергономічна ручка верстата добре лягає в руку, що дозволяє комфортно працювати. Закруглені леза та гребені плавно ковзають по шкірі, не дряпаючи її, тому кожна стрижка буде безпечною та приємною. Леза можна чистити після використання за допомогою щіточки, що додається. У комплекті до цієї моделі ви знайдете 4 гребені, які дозволяють регулювати довжину волосся від 3 до 13 мм відповідно. Легка та компактна, ця сімейна машинка для стрижки волосся дуже зручна у використанні та підходить як для дорослих, так і для дітей. У набір також входить щіточка для чищення та олія.
- 🔘 Можливість роботи під час заряджання: Так
- 🔘 Час безперервної роботи, хв: 21
- 🔘 Потужність, Вт: 5
- 🔘 Час заряду акумулятора, год: 3
- 🔘 Матеріал леза: Леза з алмазоподібним вуглецевим покриттям
- 🔘 Обладнання: Насадки (4 шт.), Олія, Щітка, Кабель, Сумка для транспортування
- 🔘 Індикатор батареї: LED
- 🔘 Тихий шум: Так
- 🔘 Знімні леза для легкого очищення: Так
- 🔘 Тип акумулятора: Lithium
- 🔘 Форсунки: 3 мм, 6 мм, 10 мм, 13 мм
- 🔘 Регулювання довжини зрізу: 0,8 мм, 1,2 мм, 1,6 мм, 2 мм


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 13 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Багатофункціональна акумуляторна машинка для стриження, Профі машинка для стриження волосся KO-40 |
- Ціна: 1 183 ₴







