
Кемпінговий кемпінговий ліхтар Golden, Ліхтар для кемпінгу акумуляторний переносний MJ-10
335 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3w496f1
+380 (63) 792-53-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
📣 Кемпінговий кемпінговий ліхтар Golden, Ліхтар для кемпінгу акумуляторний переносний MJ-10
✨ Світлодіодна лампа – світильник на 10W з батареєю, яка заряджається від сонячної панелі, що входить у комплект. Акамулятор із тривалим терміном служби. Зарядіть цю лампу від сонця і використовуйте її на вулиці або під час відключення електрики! Лампа має 2 інтенсивності світла, високу і низьку. Вона надзвичайно економічна, споживаючи до 20 разів менше енергії в порівнянні зі звичайною лампочкою. Вмонтований гачок, щоб повісити лампочку, яка зможе працювати як аварійне освітлення як на природі, так і в приміщенні.
✨ Характеристики
- • Потужність 10 W
- • Довжина кабелю 3м
- • Вага 0.3 кг
- • Можна заряджати від USB виходу
- • Розмір лампи 13х8.5 см
- • Час сонячної зарядки 6-8 годин
- • Є гачок для підвіски
✨ Комплектація:
- • Сонячна панель.
- • Упаковка.
- • USB шнур.
- • Лампа з гачком.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 130 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 85 мм |
| Джерело світла | Діоди |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 10 Вт Вт |
| Робоче положення | Універсальна |
| Тип | Лампа |
| Товар | Ліхтар кемпінговий переносний, Потужний ліхтар для риболовлі, акумуляторна лампа для кемпінгу MJ-10 |
| Форма лампочки | Груша |
| Цвет светодиода | Білий |
| Колір світіння | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335 ₴





