
Побутова плита настільна DOMOTEC, Плита побутова портативна електрична настільна компактна EZ-23
1 080 ₴
- Готово до відправки
- Код: m539nnh34
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🔝 Побутова плита настільна DOMOTEC, Плита побутова портативна електрична настільна компактна EZ-23
👉 Не у кожного є можливість та необхідність встановлення повноцінної плити. Для економії місця, електроенергії та бюджету можна придбати невелику плиту без духовки. Така плита стане чудовим рішенням для літнього дачного будинку. За допомогою такого компактного кухонного приладу, як Domotec MS-5851, ви зможете запросто приготувати собі їжу на поточний день.
👉 Її можна легко транспортувати в будь-яке відповідне місце, адже її працездатність залежить виключно від наявності мережі електроживлення. Регулювати працездатність плити можна за допомогою механічного перемикача. Емалеве покриття плити Domotec додає їй привабливості в очах тих користувачів, які віддають перевагу класичному оформленню побутових приладів.
👉 Компанія Domotec довгі роки випускає переносні електроплити, які також довго служать своїм господарям. Саме тому компанія давно завоювала споживачів свого товару по всьому світу. Адже головні принципи компанії Domotec – це якісна продукція, яка виконує всі умови для продуктивної роботи. Цими ж якостями володіє і плитка MS – ndash; 5851, зроблена за всіма правилами та стандартами переносних електроплиток.
👉 Характеристики:
- 🔸 Робоча поверхня: Кераміка
- 🔸 Керамічна конфорка зі швидким нагріванням Hi-Light
- 🔸 Металевий корпус покритий термостійкою емаллю
- 🔸 Термостат: Регульований
- 🔸 Потужність: 900 Вт
- 🔸 Діаметр: 17.5 см
- 🔸 Довжина мережевого шнура: 82 см
- 🔸 Кількість конфорок: 1
- 🔸 Підходить для будь-якого посуду електричних плит
- 🔸 Світловий індикатор увімкнення: Так
- 🔸 Контрольна лампочка робочого стану
- 🔸 Матеріал корпусу: Емальоване покриття
- 🔸 Плавне регулювання температури термостату
- 🔸 Тип встановлення: Настільні
- 🔸 Тип управління: Поворотний перемикач
- 🔸 Напруга 220-240 В
- 🔸 Сфера використання: Для дому
- 🔸 Протиковзкі ніжки
👉 Комплектація:
- 🔸 Електропліта Domotec MS-5851 CERAMIC;
- 🔸 Упаковка.
- 🔸 Інструкція;


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | Індукційна |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Настільні плити для дому DOMOTEC MS-5851 900 Вт, Плитка електрична переносна EZ-23 |
- Ціна: 1 080 ₴









