
Портативна електрична електроплита DOMOTEC, Електроплита на 1 конфорку, Кухонна плита електро для кухні OV-83
550 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4h9479a
+380 (63) 792-53-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🚀 Портативна електрична електроплита DOMOTEC, Електроплита на 1 конфорку, Кухонна плита електро для кухні OV-83
⚡ Працездатність електроплити Domotec MS-5811 1500W регулюється за допомогою механічного перемикача. Має одну конфорку зі спіральним нагрівальним елементом.
⚡ Ніжки не ковзають поверхнею – вони прогумовані, завдяки чому ви з комфортом зможете експлуатувати цей прилад.
⚡ У приладу зручне, інтуїтивно зрозуміле керування. Приємний, стильний дизайн.
⚡ Характеристики електроплити:
- ⭐ Регульований термостат;
- ⭐ Надійне покриття, зручне для чищення;
- ⭐ Світлова індикація роботи;
- ⭐ Розмір коробки: 215 x 215 x 60 мм.
- ⭐ Діаметр нагрівальної платформи: 155 мм;
- ⭐ Потужність конфорки: 1500 Вт;
- ⭐ Зручний перемикач з 5-ма температурними режимами;
- ⭐ Кількість режимів: 5;
- ⭐ Кількість конфорок: 1;
- ⭐ Управління: механічне;
- ⭐ Діаметр конфорки: 155 мм;
- ⭐ Потужний спіральний нагрівальний елемент;
- ⭐ Вага: 1.2 кг;
- ⭐ Компактна, не займе багато місця;
- ⭐ Харчування: 220V;
- ⭐ Покриття робочої поверхні: емаль;
- ⭐ Прогумовані ніжки;
⚡ Комплектація:
- ⭐ Електроплита.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Електроплита настільна побутова DOMOTEC MS-5811 1500 Вт, Плита переносна для дому OV-83 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴









