
Штатив для фотоапарата та екшн-камери Tripod, Підлоговий штатив для горизонтального знімання ES-34
271 ₴
- Немає в наявності
- Код: d161o78
+380 (63) 792-53-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💎 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

⚙️ Штатив для фотоапарата та екшн-камери Tripod, Підлоговий штатив для горизонтального знімання ES-34
💎 Універсальний гнучкий штатив та кріплення.
💎 Призначений для смартфона та невеликої камери.
💎 Прекрасний штатив з легкого алюмінієвого сплаву, дозволяє розмістити на собі камеру вагою до 2,5 кг. Не боїться вологи, можна використовувати у воді.
💎 Швидко-складна конструкція з засувками дозволить розібрати штатив у робоче положення менше, ніж за хвилину.
💎 У складеному вигляді висота штатива всього 35 см. На майданчику є бульбашковий рівень для правильної установки штатива при зйомці панорам.
💎 Особливості:
- 🔹 Для селфі, групового фотографування або відеозапису
- 🔹 Кріплення автоматично регулюється під розмір смартфона
- 🔹 Добре спроектована модель, чудово підходить для роботи вашої камери, з універсальним кріпленням для смартфонів та легких камер
- 🔹 Портативний і дуже легкий
- 🔹 Він може використовуватися як штатив і як монопод
- 🔹 Спеціальне повітряне покриття на ніжках захищає від ковзання в руках
- 🔹 Кругове обертання на 360 градусів
💎 Характеристики:
- 🔹 Висота у складеному стані:355 мм
- 🔹 Рівень: є
- 🔹 Висота в розкладеному стані: 1020 мм
- 🔹 Матеріал: алюміній
- 🔹 Тип штативної голівки:360°
- 🔹 Вага: 450 гр
- 🔹 Максимальне навантаження:2,5 кг
- 🔹 Кількість секцій ноги:3
- 🔹 Максимальний діаметр секції: 17 мм
💎 Комплектація:
- 🔹 Штатив
- 🔹 Чохол для зберігання-Коробка
- 🔹 Кріплення для смартфона


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.31 кг |
| Довжина у складеному стані | 360 мм |
| Кількість секцій | 4 |
| Максимальна висота штатива | 1050 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Вбудований рівень |
| Стан | Новий |
| Тип головки | 3D |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Головка в комплекті | Да |
| Комплектація | Штатив, тримач для мобільного телефона, чохол, паковання |
| Технічний стан | справне |
| Тип | Штатив |
| Товар | Штативи для фотознімання Tripod, Штатив для знімання з телефона та камери Штатив камери ES-34 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 271 ₴






