
Міні-плита для дому VILGRAND VHP182F 2500Вт, Кухонна плита електро для кухні, Плита побутова переносна FX-75
1 106 ₴
- Готово до відправки
- Код: 47de14o2
+380 (63) 792-53-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔝 Міні-плита для дому VILGRAND VHP182F 2500Вт, Кухонна плита електро для кухні, Плита побутова переносна FX-75
🛠️ Плита настільна ViLgrand VHP 182F Black – універсальне рішення для приготування їжі в будь-яких умовах, де є електрика. Проста у використанні, швидка в нагріванні та зручна у зберіганні – вона стане ідеальним вибором для студентів, дачників та всіх, хто цінує практичні рішення.
🛠️ Електроплита оснащена двома конфорками потужністю 2500,ева конфорка: 1000., права конфорка: 1500. діаметр конфорок: 155+185 мм і управляється поворотним регулятором потужності.
🛠️ Купити плиту настільну ViLgrand VHP 182F Black можна, оформивши замовлення на нашому сайті або за телефоном.
🔝 Характеристики:
- 🔸 Номінальна частота: 50-60 Гц
- 🔸 Діаметр конфорок: 155+185 мм
- 🔸 Загальна потужність: 2500
- 🔸 Потужність конфорки: 1000.
- 🔸 Номінальна напруга: 220-240 В
- 🔸 Довжина кабелю живлення: 80
- 🔸 Товщина панелі: 0,35 мм
- 🔸 Габаритні розміри виробу: 465×265×70 мм
- 🔸 Вага нетто: 3
- 🔸 Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
- 🔸 Потужність правої конфорки: 1500.
- 🔸 Кількість конфорок: 2


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Побутова переносна електроплита VILGRAND, Побутова плита для приготування, надійна кухонна плита FX-75 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 106 ₴







