
Професійна машинка для стрижки з насадками, Тример для самостійної стрижки волосся GI-49
323 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1d8kb85t9u
+380 (63) 792-53-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔥 Професійна машинка для стрижки з насадками, Тример для самостійної стрижки волосся GI-49
🛠️ Машинка Domotec MS-3301 – це практична, надійна та якісна машинка для стрижки волосся, яка допоможе створити стрижки різної довжини. Довжина регулюється від 3 до 12 мм. Пристрій має надійні леза із нержавіючої сталі. Завдяки зручності у використанні, стане просто незамінною у повсякденному житті. Цей функціональний прилад буде корисним як перукарю-професіоналу, так і тим, хто воліє стригтися вдома, не звертаючись до салонів.
🛠️ Характеристики:
- ☑️ Матеріал лез: нержавіюча сталь
- ☑️ Виробник: Domotec
- ☑️ Кількість установок довжини: 5
- ☑️ Довжина мережевого шнура: 1.5 м
- ☑️ Мінімальна довжина стрижки: 3.0 мм
- ☑️ Країна виробництва: Китай
- ☑️ Щітка для чищення: так
- ☑️ Вага: 0.26 кг
- ☑️ Наявність петлі для підвішування машинки
- ☑️ Максимальна довжина стрижки: 12 мм
- ☑️ Тип харчування: Мережа 220 В
- ☑️ 4 знімні насадки: 3 мм, 6 мм, 9 мм та 12 мм


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товар | Стильна машинка для стриження Domotec, Машинка для стриження волосся з регульованою насадкою GI-49 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 323 ₴









