
Бездротові машинки для стрижки легкі, Миюча машинка для стрижки, Перукарські машинки професійні HD-25
178 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: pc4391to1x
+380 (63) 792-53-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📰 Бездротові машинки для стрижки легкі, Миюча машинка для стрижки, Перукарські машинки професійні HD-25
🔹 Машинка для стрижки волосся Vintage T9-1&Bronze — це стильний і багатофункціональний пристрій для створення ідеальних зачісок та догляду за волоссям. Завдяки ергономічному дизайну, потужному роторному двигуну та довговічним лезам, ця машинка стане вашим надійним помічником як у домашньому використанні, так і у професійному догляді.
🔹 Основні характеристики:
- ✅ Вага: 170 г
- ✅ Колір: Бронзовий
- ✅ Час заряджання: 2 години
- ✅ Тип товару: машинка для стрижки волосся / триммер
- ✅ Живлення: акумулятор (Li-Ion, 1200 мАг, 3,7 В)
- ✅ Час роботи від акумулятора: 120 хвилин
- ✅ Матеріал корпусу: пластик
- ✅ Напруга: 100-240 В/50-60 Гц
- ✅ Потужність: 5 Вт
- ✅ Розміри: 142 х 40 х 23 мм
- ✅ Заряджання: USB
- ✅ Двигун: роторний
🔹 Комплектація:
- ✅ Насадки для стрижки – 4 шт
- ✅ Машинка для стрижки волосся VINTAGE T9
- ✅ Зарядний кабель
- ✅ Щітка для чищення ножа
- ✅ Упаковка


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Машинка для стриження волосся гарна, Класна машинка для стриження волосся Домашні машинки HD-25 |
| Колір корпусу | Золотистий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 178 ₴








