
Тример з регульованою довжиною, Машинка для стрижки окантовки, Машинка для стрижки волосся хороша IZ-56
468 ₴
- Готово до відправки
- Код: o4i7s721p
+380 (63) 792-53-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💎 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🚀 Тример з регульованою довжиною, Машинка для стрижки окантовки, Машинка для стрижки волосся хороша IZ-56
💎 Машинка для стрижки GEMEI GM-806 – корисне придбання для чоловіка будь-якого віку.
💎 Для її використання не обов’язково мати навички професійного перукаря. Завдяки набору, що складається з чотирьох змінних насадок, можна варіювати довжину стрижки в залежності від необхідності або сезону.
💎 Є плавне регулювання довжини зрізування.
💎 Корпус пристрою зроблений із міцного пластику, на ньому є спеціальне кріплення, за допомогою якого можна підвісити прилад у потрібному місці.
💎 Комплектація:
- 🔘 Щітка для чищення;
- 🔘 Ножиці.
- 🔘 4 знімні насадки;
- 🔘 Масло для мастила ;
- 🔘 Машинка для стрижки;
- 🔘 гребінець ;
💎 Характеристики:
- 🔘 Титанове лезо
- 🔘 Вигляд: провідна
- 🔘 Живлення: від мережі AC 220-240V 50/60Hz
- 🔘 Знімні насадки для регулювання довжини стрижки ;від 1,2 мм (без насадки)
- 🔘 Регулювання довжини: 4 положення.
- 🔘 Тип: машинка для стрижки
- 🔘 Розмір: 167 х 44 х 50 мм Вага: 305 г


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Товар | Модна машинка для стриження волосся Gemei GM-806, гострі професійні машинки для стриження волосся IZ-56 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 468 ₴









