
Штатив для фотоапарата та екшн-камери, Портативний штатив для телефону і фотоапарата Тринога фото FI-29
468 ₴
- Немає в наявності
- Код: 43z1644rg
📦 Штатив для фотоапарата та екшн-камери, Портативний штатив для телефону і фотоапарата Тринога фото FI-29
🛠️ Штатив TR 3366 — це професійне обладнання забезпечить якісне проведення фотосесій та відеозйомок.
🛠️ Стійкість положення штатива забезпечують три телескопічні ніжки з наконечниками на шарнірі та гачок для вантажу, що стабілізує рівновагу.
🛠️ Висота кожної ніжки регулюється окремо, що дозволяє стійкіше встановити штатив на нерівній поверхні. Положення ніжок легко фіксується затискачами.
🛠️ Також штатив можна вирівняти за допомогою горизонтального рівня.
🛠️ Висота конструкції у складеному вигляді – 52 см, з розкладеними ніжками та центральним стрижнем – 135 см.
🛠️ Для встановлення камери передбачено універсальне кріплення 1/4 дюйма.
🛠️ Конструкція витримує пристрій вагою не більше 3 кг.
🛠️ Для встановлення смартфона присутній утримувач-адаптер з регульованими скобами під різні діагоналі екрана.
🛠️ Майданчик із 3D головкою дозволяє обертати гаджет по трьох осях, а рукоятка зробить процес управління більш плавним та зручним.
🛠️ Характеристики :
- • Модель: штатив 3366
- • Метальна модель : універсальний
- • Розмір упаковки: 52 х 10 х 10 см
- • Матеріал: алюмінієвий сплав, пластик
- • Вага штатива: 650 г
- • Вага в упаковці: 750 г
🛠️ У комплект поставки входить: складний штатив, тримач для телефону, чохол для транспортування.упаковка



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.6 кг |
| Довжина у складеному стані | 360 мм |
| Кількість секцій | 4 |
| Максимальна висота штатива | 1350 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Вбудований рівень |
| Стан | Новий |
| Тип головки | 3D |
| Колір | Червоний |
| Тип | Трипод |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Штатив, тримач для мобільного телефона, чохол, паковання |
| Максимальна висота знімання | 135 см |
| Мінімальна висота знімання | 52 см |
| Технічний стан | справне |
| Товар | Трипод тринога 3366 до 135 см, Стійка штатив для блогера, Штатив для знімання з телефона FI-29 |
- Ціна: 468 ₴









