
Надійна машинка для стрижки, Багатофункціональна акумуляторна машинка для стрижки Тример скронь SK-56
516 ₴
- Немає в наявності
- Код: t9246vjn9
+380 (63) 792-53-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🏆 Надійна машинка для стрижки, Багатофункціональна акумуляторна машинка для стрижки Тример скронь SK-56
⚡ Машинка для стрижки VGR V-925 зі знімними насадками – корисне придбання для чоловіка будь-якого віку. Для її використання необов’язково мати навички професійного перукаря. Завдяки набору, що складається з 3 змінних насадок, можна варіювати довжину стрижки в залежності від необхідності або сезону.
⚡ Особливості:
- ⭐ Машинка практично не відчувається в руці.
- ⭐ У наборі є 3 знімні насадки та щітка для чищення;
- ⭐ Можна змінювати довжини поворотним регулятором;
- ⭐ Корпус виготовлений з міцного алюмінію;
⚡ Ця машинка працює від акумулятора, що дозволяє комфортно переміщатися під час роботи, не сковуючи та не обмежуючи руху. Для її використання необов’язково мати професійні навички перукаря – швидко підстригти себе або своїх близьких з такою машинкою не важко.
⚡ Характеристики:
- ⭐ Розмір 16,5*4*3,5 см
- ⭐ Кількість насадок: 3шт (1, 2, 3 мм);
- ⭐ Тип живлення: акумулятор.
- ⭐ Матеріал корпусу: пластик;
- ⭐ Виробник: VGR;
⚡ У комплекті:
- ⭐ 3 гребінцевих насадок,
- ⭐ упаковка
- ⭐ посібник користувача
- ⭐ масло,
- ⭐ машинка для стрижки волосся


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна довжина підстригання | 3 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Колір | Чорний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час автономної роботи, хв | 300 |
| Час заряджання акумулятора, хв | 150 |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Кількість насадок у комплекті | 3 |
| Кількість параметрів довжини стриження | 4 |
| Насадки | 1; 2; 3 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Стать | Жіночі; Чоловічі |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товар | Електромашинка для волосся, Домашні машинки для стриження Машинка стриження з додатковими насадками SK-56 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 516 ₴









