
Ручна садова електропила KRAFFTEC 2в1 36V 4АР, Пилки для обрізки саду, Садова ланцюгова електропила JG-28
2 964 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9b794p3
+380 (63) 792-53-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🔎 Ручна садова електропила KRAFFTEC 2в1 36V 4АР, Пилки для обрізки саду, Садова ланцюгова електропила JG-28
🔹 Акумуляторна ланцюгова міні-пилка KRAFFTEC Model:6″ використовується для розпилювання невеликих дощок, обрізки дерев’яних гілок, чагарника, ефективно вирішує завдання в столярній роботі. Мала вага та компактні розміри забезпечують комфортну та акуратну роботу навіть у важкодоступних місцях.
🔹 >
- ⭐ Низький рівень шуму
- ⭐ Мала вага та невеликі розміри
- ⭐ Захистний кожух
- ⭐ Міцний корпус
🔹 Характеристика:
- ⭐ Ємність АКБ: 4000 мАч
- ⭐ Довжина шини: 150 мм.
- ⭐ Напруга АКБ: 36 В-2шт
- ⭐ Крок ланцюга: 1/4″
- ⭐ Швидкість ланцюга: 5,8 м/сек
- ⭐ Тип акумулятора: Li-Ion
🔹 Комплектація:
- ⭐ Дві батареї
- ⭐ Зарядний пристрій
- ⭐ Посібник користувача
- ⭐ Пластиковий кейс
- ⭐ Ключ для монтажу шини та ланцюга
- ⭐ Акумуляторна міні пила
🔹 Акумуляторний секатор KRAFFTEC Model:2.5 Specification – високоякісний продуктивний інструмент для догляду за садом, який застосовується для обрізання гілок дерев та чагарників завтовшки до 25 мм
🔹 Особливості:
- ⭐ гострі ножі, виготовлені з високоміцної сталі
- ⭐ Гнучкий у використанні, легко обертати, безпечний та надійний, простий в обслуговуванні, легко обслуговувати
- ⭐ Практично безшумна робота
- ⭐ Висока якість + висока ефективність
- ⭐ Розумний перемикач для запобігання травмам, натисніть перемикач двічі в швидкій послідовності під час запуску
- ⭐ Якість обрізки може відповідати всім садівницьким вимогам, повна відсутність люфту при зсуві.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krafftec |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шини | 150 мм |
| Швидкість обертання ланцюга | 8 м/сек |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання акумулятора | 60 |
| Довжина пропилу, (мм) | 150 |
| Кількість обертів | 4600 об/хв |
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Мастило ланцюга | Ручна |
| Товар | Ланцюгова пила для деревних робіт KRAFFTEC 2в1 36 V 4АР, Ручна ланцюгова пила садова для лісу JG-28 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 964 ₴









