
Набір для стрижки з зарядкою VGR V-055, Домашня машинка акумуляторна для стрижки волосся BF-29
442 ₴
- Готово до відправки
- Код: 76ww2w79
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🏆 Набір для стрижки з зарядкою VGR V-055, Домашня машинка акумуляторна для стрижки волосся BF-29
🛠️ Машинка для стрижки VGR V-055 – виконана в стильному, елегантному дизайні з високоякісних матеріалів. Машинка для стрижки волосся дуже проста у використанні, в комплекті є всі необхідні насадки для ідеальної стрижки.
🛠️ Машинка для стрижки VGR V-055 відрізняється своєю легкістю та компактністю, практично не відчувається в руці. Працює від акамулятора, що дозволяє комфортно переміщатися під час роботи, не сковуючи та не обмежуючи рухи. Заряджається дуже швидко і зарядки вистачає приблизно на дві години роботи, що дуже зручно для роботи майстра-перукаря, коли потрібно прийняти багато людей. Корпус виготовлений з пластику. Родзинка такої моделі – це її безшумність.
🛠️ Швидкознімний ножовий блок виготовлений з нержавіючої сталі гарантує тривалий термін служби виробу. Ви з легкістю зможете очистити чи замінити ніж за потреби. Високоякісна сталь дозволяє виконувати точні роботи максимально близько до шкіри.
🛠️ У комплектації щітка для чищення та спеціальна олія для ножів. Рекомендується періодично змащувати леза для якісної роботи машини. Після нанесення олії необхідно, щоб машинка попрацювала кілька секунд для рівномірного розподілу мастила по поверхні.
🛠️ Особливості:
- ➕ Нековзне покриття.
- ➕ Т-подібне лезо з високоякісної нержавіючої сталі.
- ➕ Вимикач натискного типу для простоти експлуатації.
- ➕ Підійде для стрижки бороди, окантовки, шліфування стрижки, також відмінна альтернатива для делікатних місць.
- ➕ Кілька режимів регулювання межі.
- ➕ Бреє чітко та чисто.
- ➕ Можливість заряджання від стандартної розетки, а також від USB роз’єму.
- ➕ Акумуляторний тип.
- ➕ Двигун із високою швидкістю обертання.
- ➕ Зелений індикатор заряджання.
🛠️ Характеристики:
- ➕ Акумулятор: 500 mAH
- ➕ Виробник: VGR
- ➕ Тип: Машинка для стрижки
- ➕ Країна виробник: Китай
- ➕ Час використання: 120 хв
- ➕ Рівень водонепроникності: IPX 5
- ➕ Матеріал корпусу: АБС-пластик
- ➕ Напруга: 100-240 В ~ 50/60 Гц
- ➕ Матеріал головки інструменту: високоміцний сплав
- ➕ Режим живлення: Акумулятор, що перезаряджається
- ➕ Час заряджання: 1,5 год
- ➕ Розмір: 15х4,5х3,5 см
- ➕ Потужність: 10 Вт
- ➕ Метод очищення: миючий
🛠️ Комплектація:
- ➕ Знімні насадки: 3,6,9,12 мм.
- ➕ Упаковка
- ➕ Машинка для стрижки волосся
- ➕ Кабель для заряджання
- ➕ Олія
- ➕ Щітка для чищення


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Машинка для стриження волосся та потилиці, Професійна машинка для стриження волосся з насадками BF-29 |
- Ціна: 442 ₴









