
Бездротова машинка для стрижки для дому VGR, Машинка стрижки волосся професійна професійна BT-95
713 ₴
- Немає в наявності
- Код: 522c5wc6bc
🔥 Бездротова машинка для стрижки для дому VGR, Машинка стрижки волосся професійна професійна BT-95
⚡ Тример-машинка для стрижки VGR V-286 призначена для професійного використання в перукарнях, а також підходить для домашнього застосування. Завдяки гострим лезам машинка забезпечує безпечне використання. Потужний високошвидкісний двигун гарантує ніжне та безболісне гоління та стрижку з високою ефективністю, не витягуючи волосся і не ушкоджуючи шкіру, роблячи її гладкою. Знімний акумулятор великої ємності можна легко заряджати за допомогою зарядного блоку з адаптером, що входить до комплекту.
⚡ Акумуляторна машинка для стрижки VGR V-286 має міцний корпус, стійкий до вібрації. Завдяки компактному дизайну вона легко поміщається в руках і дозволяє легко маневрувати при стрижці волосся. Машинка для стрижки має плавний хід лез і низький рівень шуму, а знімні насадки допомагають надавати бороді і всам ідеальну форму. Корпус із міцних матеріалів та акумулятор великої ємності забезпечує тривалий термін експлуатації.
⚡ Особливості:
- ⭐ Низький рівень шуму.
- ⭐ Не пошкоджує шкіру та не витягує волосся.
- ⭐ Водонепроникний корпус.
- ⭐ Зручний ергономічний дизайн.
- ⭐ Бриття не викликає хворобливих відчуттів.
- ⭐ Чотири змінні насадки.
- ⭐ Керамічна ріжуча головка.
⚡ Характеристики:
- ⭐ Мінімальна довжина стрижки: 0.5 мм.
- ⭐ Час заряджання: 2.5 год.
- ⭐ Заряджання: від USB.
- ⭐ Живлення: від акумулятора, від мережі.
- ⭐ Розмір: 17×4 см.
- ⭐ Тип акумулятора: Li-Ion.
- ⭐ Кількість насадок: 4.
- ⭐ Максимальна довжина стрижки: 18 мм.
- ⭐ Тип: машинка-триммер для стрижки.
- ⭐ Покриття леза: кераміка.
- ⭐ Час роботи від акумулятора: 180 хв.
- ⭐ Напруга: 100-240 В/10 Вт.
- ⭐ Захист від вологи: IPX7.
- ⭐ Регулювання довжини: змінні насадки.
- ⭐ Матеріал леза: нержавіюча сталь.
- ⭐ Колір: чорний.
- ⭐ Матеріал корпусу: метал + АБС-пластик.
⚡ Комплектація:
- ⭐ упаковка
- ⭐ насадки – 4 шт.
- ⭐ шнур USB
- ⭐ машинка для стрижки VGR V-286
- ⭐ щітка
- ⭐ гребінець




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 5 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Тример для скронь VGR V-286, Професійна машинка для гоління голови, Підстригальна машинка BT-95 |
- Ціна: 713 ₴









