
Потужний пилосос для чищення Rainberg RB-655 3500 W, Пилосос для домашнього використання TN-48
2 816 ₴
- Готово до відправки
- Код: 981861qk
+380 (63) 792-53-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🛡️ Потужний пилосос для чищення Rainberg RB-655 3500 W, Пилосос для домашнього використання TN-48
🔹 Пилосос Rainberg 3500W зібрав у собі всі найкращі якості контейнерних пилососів.
- ☑️ Потужний двигун
- ☑️ Низький рівень шуму
- ☑️ HEPA фільтр (високоефективний фільтр для очищення повітря)
- ☑️ Об’ємний пилозбірник;
- ☑️ Хромована труба
- ☑️ Зручний у використанні
🔹 Характеристики:
- ☑️ Ніжний перемикач On / Off: Так
- ☑️ Тип щітки / Насадка : Комбі , щілинна насадка
- ☑️ Високоефективна маневрена щітка
- ☑️ Автоматичне змотування шнура
- ☑️ Довжина шнура 3,2 м
- ☑️ Додаткова насадка
- ☑️ Пилосос із колбою об’ємом 3.5 л.
- ☑️ Система циклон-мийний контейнер(без мішка)
- ☑️ Телескопічна складна трубка з полірованого металу
- ☑️ Обертання шланга на 360 градусів з повітряним потоком на ручці
- ☑️ Плавне регулювання потужності на корпусі
- ☑️ Потужність всмоктування 600 Вт.
- ☑️ Потужність двигуна 3500 W
- ☑️ Індикатор наповнення пилозбірника


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 700 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 3.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Промисловий пилосос контейнер Rainberg, Потужний побутовий циклонний пилосос Легкий контейнерний TN-48 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 816 ₴









