
Електроплити одноконфорочні RAF 8010A 1000 Вт, Міні-плита для дому, Плита побутова портативна NI-91
468 ₴
- Немає в наявності
- Код: q6mz82f4h2
🚀 Електроплити одноконфорочні RAF 8010A 1000 Вт, Міні-плита для дому, Плита побутова портативна NI-91
✨ Не у кожного є можливість та необхідність встановлення повноцінної плити. Для економії місця, електроенергії та бюджету можна придбати невелику плиту без духовки. Така плита стане чудовим рішенням для літнього дачного будинку. За допомогою такого компактного кухонного приладу, як RAF – 8010A , ви зможете запросто приготувати собі їжу на поточний день.
✨ >
✨ Плиту RAF – 8010A можна легко транспортувати в будь-яке відповідне місце, адже її працездатність залежить виключно від наявності мережі електроживлення . Плита має одну конфорку, зі спіральним нагрівальним елементом. Регулювати працездатність плити можна за допомогою механічного перемикача.
✨ Емалеве біле покриття плити RAF – 8010A додає їй привабливості в очах тих користувачів, які надають перевагу класичному оформленню побутових приладів.
✨ Характеристики:
- 🔸 Розмір коробки 255x225x 60 мм.
- 🔸 Прогумовані ніжки;
- 🔸 Потужність конфорки: 1000 Вт;
- 🔸 Розмір плити 210x210x40 мм
- 🔸 Харчування: 220V;
- 🔸 Надійне покриття, зручне для чищення;
- 🔸 Світловий індикатор (увімкнення/вимкнення);
- 🔸 Покриття робочої поверхні: емаль;
- 🔸 Діаметр нагрівальної платформи: 155 мм
- 🔸 Кількість режимів: 5;
- 🔸 Управління: механічне;
- 🔸 Кількість конфорок: 1;
- 🔸 Вага: 1,2 кг;
✨ Комплектація:
✨ * Електроплита RAF 8010
* Заводська упаковка
✨ Характеристики:
- 🔸 Висота – 40мм
- 🔸 Стан – Новий
- 🔸 Покриття корпусу – емалева фарба
- 🔸 Кількість електричних конфорок – 1
- 🔸 Розташування конфорок – квадрат
- 🔸 Вага – 1,2кг
- 🔸 Кількість режимів роботи – 5
- 🔸 Тип управління – Механічне
- 🔸 Варкова поверхня – електрична
- 🔸 Загальна кількість конфорок – 1
- 🔸 Споживана потужність – 1000Вт
- 🔸 Колір корпусу – Білий
- 🔸 Глибина – 210мм
- 🔸 Ширина – 210мм
- 🔸 Покриття варильної поверхні – емаль
- 🔸 Вигляд плити – Настільна




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Побутова переносна електроплита RAF, Електроплита 1 комфорка настільна побутова NI-91 |
- Ціна: 468 ₴









