
Пилосос миючий циклонний Rainberg RB-652 3700 Вт, Циклонний потужний пилосос з контейнером для пилу RK-15
2 668 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6q2g833yn
+380 (63) 792-53-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🚀 Пилосос миючий циклонний Rainberg RB-652 3700 Вт, Циклонний потужний пилосос з контейнером для пилу RK-15
⚡ Контейнерний пилосос Rainberg Німеччина циклонного типу.
Пилозбірник великого об’єму достатньо лише дістати контейнер, викинути сміття та за необхідності вимити його.
⚡ Завдяки потужності двигуна 3700W прибирання буде набагато швидше та ефективніше.
⚡ Дана модель пилососа без мішка має фільтр очищення повітря, що запобігає попаданню пилу назад у приміщення.
🎯 Комплектація- ➕ Гнучкий шланг;
- ➕ Пилосос контейнерний;
- ➕ Насадка щілинна;
- ➕ Телескопічна трубка та шланг
- ➕ Насадка-щітка для підлоги та килима;
- ➕ Інструкція;
- ➕ Упаковка
- ➕ Висувна трубка;
- ➕ Потужність 3700 Вт;
- ➕ Індикатор наповнення пилозбірника;
- ➕ Пилосос із колбою об’ємом 4 л;
- ➕ Живлення від мережі 220V – 50 Гц;
- ➕ Нера-фільтр;
- ➕ Блискучий корпус та ергономічний дизайн;
- ➕ Трубка з високоякісної нержавіючої сталі;
- ➕ Пластикова щітка для підлоги;
- ➕ Обертання шланга на 360 градусів з повітряним потоком на ручці;
- ➕ Щілева насадка;
- ➕ Автоматична намотування шнура;


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 700 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 4 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 3700 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Пилосос з фільтрацією Rainberg RB-652 3700 Вт, Надійний колбовий пилосос для пилу RK-15 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 668 ₴









