
Дуйка обігрівач мініатюрний SeaBreeze SB-038 2000 Вт, Обігрівач для опалення дому HG-17
712 ₴
- Немає в наявності
- Код: u627y1q8
+380 (63) 792-53-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔥 Дуйка обігрівач мініатюрний SeaBreeze SB-038 2000 Вт, Обігрівач для опалення дому HG-17
🔹 Обігрівач компактний, розмір 25х24х12 см, але завдяки своїй потужності може швидко нагріти повітря в приміщенні площею до 15-20 кв. Працює в режимі нагрівання 2000 Вт, механічне управління. Як нагрівальний елемент встановлена електрична спіраль. Важливо, що влітку пристрій можна використовувати як звичайний вентилятор.
🔹 Тепловентилятор SeaBreeze SB-038
- ⭐ 220В-240В / 50Гц 2000Вт
- ⭐ Регульований термостат
- ⭐ Холодне обдування
- ⭐ Індикатор
- ⭐ 2 температурні режими: 1000 Вт/2000 Вт


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Seabreeze |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.82 г |
| Товар | Дуйко для тепла, нагрівач для приватного будинку, ефективний тепловентилятор, Вітродуйка нагрівач HG-17 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 712 ₴







