
Настільні тепловентилятори побутові Suntera FHW-101, Дуйка обігрівач мініатюрний, Обігрівач домашній IC-88
679 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5crn7612
+380 (63) 792-53-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
📰 Настільні тепловентилятори побутові Suntera FHW-101, Дуйка обігрівач мініатюрний, Обігрівач домашній IC-88
💡 Основні характеристики
- 🔹 Режим нагрівання: 2
- 🔹 Тип:підлоговий
- 🔹 Колір:білий
- 🔹 З терморегулятором
- 🔹 Площа обігріву: до 22 кв.м
- 🔹 Потужність:2000 Вт
- 🔹 Матеріал лопат:пластик
- 🔹 Призначення:побутовий
- 🔹 Електроживлення: 220 – 240 В, 50 Гц
- 🔹 Режим вентилятора


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Suntera |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.82 г |
| Товар | Нагрівач для приміщень до 25 кв. Suntera, переносний автономний нагрівач IC-88 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 679 ₴







