
Портативна плита для готування, Електрична плита для приготування їжі Потужна настільна дому FQ-74
945 ₴
- Немає в наявності
- Код: dy87l4lm18
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


📝 Портативна плита для готування, Електрична плита для приготування їжі Потужна настільна дому FQ-74
💡 Електроплита двоконфоркова Rainberg RB-008 – справжня знахідка для людей, які цінують свій час.
Відкриті нагрівальні спіралі, кожна потужністю 3500Вт, забезпечують миттєвий розігрів та швидке приготування їжі вдома та на дачі. Вбудовані термостати підтримують заданий режим приготування їжі. П’ять режимів потужності для кожної конфорки.
💡 Компактна електроплита в елегантному дизайні — відмінне рішення як як додаткова варильна панель на дачі або в будинку, так і в якості окремої електричної плити на невеликій кухні. Проста та зручна в експлуатації з подвійною варильною панеллю. Кожна плита настроюється індивідуально — можна використовувати дві пластини разом чи окремо. Ця модель оснащена захистом від перегріву, не ковзними гумовими ніжками для безпечного використання.
- ⭐ обладнана захистом від перегріву;
- ⭐ п’ять режимів потужності для кожної конфорки;
- ⭐ температура регулюється яскравістю світла;
- ⭐ наявність двох незалежних конфорок;
- ⭐ автоматичні вбудовані термостати підтримують заданий температурний режим приготування їжі;
- ⭐ легко чиститься та миється.
- ⭐ класичний дизайн для сучасної кухні;
- ⭐ Діаметр диска: 155 мм.
- ⭐ Колір: сірий.
- ⭐ Нагрівальний елемент: спіральні
- ⭐ Кількість конфорок: 2
- ⭐ Потужність: 3500W (2x1750W)
- ⭐ Матеріал варильної поверхні: емаль
- ⭐ Живлення: мережа 220-240V/50-60Hz
- ⭐ Розміри (Д/Ш/В): 43x24x7 см.
- ⭐ Вага: 2.4 кг.
- ⭐ Довжина кабелю живлення: 55 см.
- ⭐ Тип: кухонна плита
- ⭐ Електроплита Rainberg RB-008
- ⭐ Комплект ніжок: 4 шт.
- ⭐ Картонна упаковка (45x26x7.5 см.).


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 3500 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Електроплита настільна дві конфорки Rainberg RB-008 3500 Вт, Комфорка електрична FQ-74 |
- Ціна: 945 ₴









