
Колбовий безмішковий потужний пилосос, Пилосос для квартири потужний Циклонний контейнерний XW-24
4 688 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4y2356htm
+380 (63) 792-53-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
📌 Колбовий безмішковий потужний пилосос, Пилосос для квартири потужний Циклонний контейнерний XW-24
🛠️ Пилосос Magio MG-892 – приклад найкращого поєднання останніх технічних розробок, елегантного дизайну та зручності використання. За рахунок продуманої конструкції місткого контейнера він легко виймається з корпусу пилососа. Потужний, але тихий мотор, забезпечує високу потужність 2000 Вт, що гарантує швидке всмоктування пилу. Завдяки функції регулювання потужності всмоктування Ви можете вибрати оптимальний режим прибирання приміщення.
🛠️ Характеристики:
- ➕ Довжина шнура: 5 м
- ➕ Виробник: Magio
- ➕ Горизонтальне паркування
- ➕ Потужність всмоктування: 350 Вт
- ➕ Ручка для зручності перенесення
- ➕ Потужність: 2000 Вт
- ➕ Тип пилососу: циклонний тип
- ➕ Вага: 4 кг
- ➕ Телескопічна металева трубка
- ➕ Зручне очищення контейнера
- ➕ Регулювання повітряного потоку на ручці
- ➕ Фільтр НЕРА
- ➕ Колір: червоний
- ➕ Прогумовані колеса
- ➕ Мультиступінчаста система фільтрації
- ➕ Низький рівень шуму
- ➕ Об’єм контейнера для пилу: 2,5 л
- ➕ Гнучкий шланг з ергономічною ручкою
- ➕ Автоматичне змотування шнура
🛠️ У комплекті:
- ➕ Насадки: універсальна щітка підлога/килим, щілинна насадка для прибирання важкодоступних місць 2-в-1, для м’яких меблів
- ➕ Телескопічна трубка



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 350 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 2.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Пилосос для легкого прибирання у квартирі, Пилосос без мішка побутовий Якісний XW-24 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 688 ₴









