
Розкладний штатив для фото зйомки Tripod, Штатив для камери вертикального знімання DG-23
271 ₴
- Готово до відправки
- Код: s534y17
+380 (63) 792-53-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📌 Розкладний штатив для фото зйомки Tripod, Штатив для камери вертикального знімання DG-23
👉 Універсальний гнучкий штатив та кріплення.
👉 Призначений для смартфона та невеликої камери.
👉 Прекрасний штатив з легкого алюмінієвого сплаву, дозволяє розмістити на собі камеру вагою до 2,5 кг. Не боїться вологи, можна використовувати у воді.
👉 Швидко-складна конструкція з засувками дозволить розібрати штатив у робоче положення менше, ніж за хвилину.
👉 У складеному вигляді висота штатива всього 35 см. На майданчику є бульбашковий рівень для правильної установки штатива при зйомці панорам.
👉 Особливості:
- ✅ Спеціальне повітряне покриття на ніжках захищає від ковзання в руках
- ✅ Портативний і дуже легкий
- ✅ Кругове обертання на 360 градусів
- ✅ Кріплення автоматично регулюється під розмір смартфона
- ✅ Для селфі, групового фотографування або відеозапису
- ✅ Він може використовуватися як штатив і як монопод
- ✅ Добре спроектована модель, чудово підходить для роботи вашої камери, з універсальним кріпленням для смартфонів та легких камер
👉 Характеристики:
- ✅ Висота у складеному стані:355 мм
- ✅ Матеріал: алюміній
- ✅ Рівень: є
- ✅ Максимальний діаметр секції: 17 мм
- ✅ Кількість секцій ноги:3
- ✅ Тип штативної голівки:360°
- ✅ Вага: 450 гр
- ✅ Висота в розкладеному стані: 1020 мм
- ✅ Максимальне навантаження:2,5 кг
👉 Комплектація:
- ✅ Кріплення для смартфона
- ✅ Чохол для зберігання-Коробка
- ✅ Штатив


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.365 кг |
| Довжина у складеному стані | 360 мм |
| Кількість секцій | 4 |
| Максимальна висота штатива | 1040 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Вбудований рівень |
| Стан | Новий |
| Тип головки | 3D |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Штатив, тримач для мобільного телефона, чохол, паковання |
| Максимальна висота знімання | 104 см |
| Мінімальна висота знімання | 35 см |
| Технічний стан | справне |
| Тип | Штатив |
| Товар | Штатив для камери вертикального знімання Tripod, Штатив із горизонтальним кріпленням камери DG-23 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 271 ₴









