
Військовий армійський рюкзак для кемпінгу 25л, Рюкзак туристичний міцний Солдатський військовий GA-35
735 ₴
- Готово до відправки
- Код: 34sv29q3e
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


📰 Військовий армійський рюкзак для кемпінгу 25л, Рюкзак туристичний міцний Солдатський військовий GA-35
👉 Тактичний рюкзак Tactic 1000D відмінно підходить для військових, полювання, риболовлі, туристичних походів, скелелазіння, подорожей та спорту.
👉 Розмір рюкзака середній на 25 літрів,( 50x30x25 ) велика кількість кишень, дуже міцна, рекомендую.
👉 Рюкзак виконаний із міцних вологозахисних синтетичних тканин Кордура. Ергономіка рюкзака та застосовувані матеріали дозволяють зберігати його форму незалежно від завантаження. Зручне та надійне кріплення ременів та лямок сприяє надійній фіксації рюкзака на спині та комфортному його використанню навіть за необхідності швидко пересуватися.
👉 За рахунок того, що він має кілька основних містких відділень і безліч невеликих кишеньок, штурмовий рюкзак зручно носити і в повсякденному житті, наприклад, на тренування – в нього просто поміститься форма, вода та всі потрібні дрібниці.
👉 Особливості Tactic:
- ☑️ міцні стропи;
- ☑️ ущільнений м’який шар для рівномірного розподілу навантаження на спину.
- ☑️ пояс, регульований по довжині, з застібкою фастекс;
- ☑️ ергономічні, м’які плечові ремені з D-кільцями;
- ☑️ кріплення для додаткових пристроїв (система MOLLE);
- ☑️ дихаюча сітчаста підкладка – дозволяє тілу комфортно дихати;
👉 Характеристики:
- ☑️ Матеріал – текстиль кордура 1000д;
- ☑️ Обсяг (л) – 25;
- ☑️ Особливості – Кишень для ноутбука;
- ☑️ Розмір: 50х30х25см;
- ☑️ Колір – чорний;
👉 Характеристики матеріалу Oxford 600D:
- ☑️ простість догляду.
- ☑️ підвищена стійкість до стирання ниток;
- ☑️ термостійкість;
- ☑️ зносостійкість;
- ☑️ брудостійкість;
- ☑️ висока міцність;
- ☑️ водонепроникність та водовідштовхувальні властивості;


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tactic |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Кордура |
| Об`єм | 25 л |
| За типом конструкції | М'який |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, зав'язаний ремінь, Грудна стяжка, Відділ для безпечного транспортування ноутбука |
| Товар | Спеціалізований військовий рюкзак 25 л, Військовий похідний рюкзак Солдатий GA-35 |
- Ціна: 735 ₴









