
Портативний тепловентилятор від мережі Domotec MS-5901 2000 Вт, Переносний автономний обігрівач YH-59
529 ₴
- Немає в наявності
- Код: 32e6nj1i8a
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

👉 Портативний тепловентилятор від мережі Domotec MS-5901 2000 Вт, Переносний автономний обігрівач YH-59
⚡ Тепловентилятор дуйка Domotec MS 5901 відрізняється високою швидкістю обігріву приміщення. Буквально 10 хвилин – і ви насолоджуєтеся теплом та комфортом; Потужність приладу складає 2000 Вт, тому можна обігріти велике приміщення до 20 квадратних метрів.
⚡ Відображається індикатор роботи, який підкаже про підключення до мережі. Три режими швидкості дозволяють обігріти кімнату настільки швидко, наскільки це потрібно. Поворотні механічні перемикачі також допоможуть вибрати режим роботи: обігрів або вентиляція. Спіральний тип нагріву має більшу температуру та швидкість обігріву, ніж аналогічні моделі.
⚡ Завдяки компактним розмірам вентилятора та зручною ручкою для перенесення можна помістити прилад як на підлозі, так і на предметах меблів.
⚡ Характеристики:
- ✅ Потужність: 2000 Вт (2,0 кВт);
- ✅ Корпус виготовлений із теплостійкого пластику;
- ✅ 3 режими роботи: просто вентилятор (без нагріву), обігрів потужністю 1000 Вт і 2000 Вт;
- ✅ Спіральний нагрівальний елемент;
- ✅ Сучасний дизайн.
- ✅ Рекомендована площа обігріву: 22 кв.м.;
- ✅ Захист від перегріву;
- ✅ Наявність регульованого термостата;
- ✅ Світлова індикація роботи;
- ✅ Напруга: 220 В;
- ✅ Сила струму: 9 А;
- ✅ Висока продуктивність тепла;
- ✅ Частота: 50 Гц;
⚡ Комплектація:
- ✅ Дуйка.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.82 г |
| Товар | Практичний тепловентилятор Domotec MS-5901 2000 Вт, ефективний тепловентилятор 2000w YH-59 |
- Ціна: 529 ₴









